Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro rachunkowe Szczecin

Biuro rachunkowe Szczecin: witamy na naszej stronie i zapraszamy właścicieli firm do rozważenia naszej oferty handlowej na usługi księgowe. Przede wszystkim pragniemy zaznaczyć, że jeśli Twoja firma zostanie klientem naszego biura rachunkowego w Szczecinie, masz gwarancję otrzymania wysoko wykwalifikowanej pomocy w zakresie księgowości, kadr, płac i podatków. Nasza oferta jest znakomita zarówno dla firm działających od wielu lat, jak i dla nowo powstałych. Wieloletnia współpraca pozwala nam dokładniej analizować koszty klienta i proponować sposoby ich optymalizacji. Organizując pracę na potrzeby księgowości, spraw personalnych i podatkowych, korzystamy z innowacyjnego oprogramowania i technologii, usług elektronicznych, które pozwalają automatycznie aktualizować bazy danych i minimalizować ich straty.

Wsparcie ze strony biura rachunkowego w Szczecinie

Dziś dzięki rozwojowi przedsiębiorczości zawód księgowego osiągnął nowy poziom, zajmując wiodącą pozycję we wszystkich obszarach biznesu. Ta sytuacja wymaga poważnych szkoleń od specjalistów, analizowania stale zmieniającej się bazy dokumentacyjnej i opanowania technologii informatycznych.

Biuro rachunkowe SzczecinBiuro rachunkowe w Szczecinie https://ekb.szczecin.pl/ zatrudnia takich specjalistów i zajmuje się świadczeniem usług księgowych dla przedsiębiorców. Nasze działania nastawione są na wykonywanie najwyższej jakości prac: zatrudnieni u nas księgowi posiadają duże doświadczenie i podejmują się nawet skomplikowanych zadań. Działamy szybko i sumiennie. To dzięki tym cechom warto nam zaufać. Świadczymy pełną księgowość dzięki czemu możesz stale śledzić sytuację finansową swojego przedsiębiorstwa. 

Pracownicy naszego biura rachunkowości w Szczecinie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, śledzą na bieżąco zmiany jakie są widoczne w ustawach, orzeczeniach oraz rozporządzeniach. Uzupełniamy swoją wiedzę z zakresu księgowości, podatków, prawa pracy itd. Dbamy o finanse naszych klientów, dlatego posiadamy aktualne ubezpieczenie OC. 

Zakres usług naszego biura rachunkowego w Szczecinie obejmuje:

Księgowość:

 • Sporządzenie planu kont firmy i opracowanie polityki rachunkowości.
 • Systematyczna rejestracja transakcji gospodarczych.
 • Rozliczanie dla celów podatku VAT.
 • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i kalkulacji.
 • Przygotowywanie raportów do głównego urzędu statystycznego (GUS) i Narodowego Banku Polskiego (NBP).
 • Przygotowywanie rocznych i okresowych raportów finansowych.
 • Udział w kontrolach i audytach podatkowych.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów:

 • Prowadzenie ewidencji dochodów.
 • Miesięczna kalkulacja podatku.

Inne usługi:

 • Regulowanie zaległości podatkowych.
 • Reprezentacja w urzędzie skarbowym.
 • Przygotowywanie raportów i przekazywanie informacji rozliczeniowych.

Dlaczego przekazać księgowość do biura rachunkowego w Szczecinie?

Oszczędzamy Twój czas – rozumiemy, że przedsiębiorcy są zawsze zajęci, dlatego wykonujemy księgowość pod klucz. Księgowy zrozumie niuanse Twojej firmy, poprawi błędy w księgowości i pomoże Ci komunikować się z różnymi organami. Niezależnie od tego, czy rozwijasz firmę, czy odpoczywasz na wakacjach, nie musisz myśleć o księgowości.

Osobisty asystent – w przeciwieństwie do kalkulatora tak naprawdę mamy osobę, która pomoże w każdej sytuacji. Nieważne, czy musisz wybrać system podatkowy, zatrudnić pracownika, czy usunąć blokadę bankową, osobisty asystent z biura rachunkowego w Szczecinie nie zostawi Cię sam na sam z Twoimi problemami.

Dzielimy się ryzykiem i ponosimy odpowiedzialność finansową za wynik. Bez grzywien i kar. Naliczymy podatek i złożymy raporty na czas. W przypadku pomyłki rekompensujemy straty, nasza odpowiedzialność jest ustalona w umowie.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie https://rachunkowebiuro.szczecin.pl możesz liczyć na:

 • Uczciwość i terminowość pracy naszych księgowych.
 • Duże doświadczenie w obsłudze małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.
 • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów
 • Monitorowanie poprawności składanych przez naszych klientów dokumentów księgowych.

Nasze wyższe cele i wartości:

 • Stawiamy na jakość wykonywanych usług.
 • Dla naszych księgowych to co było niemożliwe stało się możliwe.
 • Pracownicy naszego biura zawsze są gotowi do pracy.

Dlaczego biuro rachunkowe w Szczecinie?

Księgowość nie jest Twoją mocną stroną, ale czy uważasz, że nikt nie wykona tej pracy lepiej niż ty? Zalecamy kontakt z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweSzczecin a będziesz mógł skupić się na organizacji i promocji własnego biznesu, a także na jego dalszym rozwoju. Przekaż obowiązki księgowe profesjonalistom, a zyskasz dodatkowe możliwości obniżenia kosztów, uzyskania cennego czasu i znalezienia energii na nowe dochodowe projekty.

Teraz my zajmujemy się Twoją księgowością! Twoja firma jest bezpieczna, dzielimy ryzyko i odpowiadamy finansowo za wynik. Wystarczy, że dostarczysz dokumenty na naszą prośbę. Twój osobisty asystent jest zawsze w kontakcie z Tobą. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dzięki czemu swoją pracę wykonujemy lepiej niż inni. Nasz zespół tworzą księgowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy kontrolują zautomatyzowane procesy.